__Jsem-li objevena přes 3. deklinaci, ráda bych byla zpravena o tom, že jsem byla objevena... ;)

Duben 2011

Život je příliš krásný nato, aby byl skutečný. A přesto je

28. dubna 2011 v 23:15 | Avis |  Žiju
...

I když sem nepíšu každý den, ba dokonce ani týden, přesto na tenhle blog zavítají každý den tři lidé. Tím jedním jsem já. Ale... Zajímalo by mě, kdo jsou ti dva zbývající lidé. Vy? :D Vážně by mě zajímalo, komu stojím za to kliknutí. A ujištění se, že tu, opět, není nic nového.
------------------------------------------

Život je příliš krásný nato, aby byl skutečný. A přesto je. Je skutečností i přesto, že je mnohem víc horších možností, že je nekonečně mnoho dalších variant. A přesto žijeme zrovna tuhle. Ve světě, který se chce dál zlepšovat, ve světě, který má světlé i tmavé stránky.
Ve světě, který má budoucnost. Ve světě, kde máme i svojí budoucnost.
Chorvatsko

Musíme si vážit šance, kterou jsme dostali. Jistě, je to šance, kterou dostalo spoustu lidí. Spoustu ostatních lidí, kteří tu žili, žijí a budou žít. Na planetě, kde žijete. Chodili, chodí a budou chodit po stejné zemi jako chodíte vy, dívat se na stejnou oblohu jako vy, dýchat stejný vzduch jako vy...
Je tu spousta dalších lidí, kteří dostali šanci. Ale nezáviďte ostatním jejich šance, naučte se mít rádi svoji šanci a využít jí, co nejlépe to jde. Uchopte svojí šanci pevně do svých dlaní, usmějte se na ní a využijte jí. Berte jí jako výchozí pozici, jediné místo, od kterého se můžete odpíchnout, odrazit.