__Jsem-li objevena přes 3. deklinaci, ráda bych byla zpravena o tom, že jsem byla objevena... ;)

Prosinec 2010

Mé lepší já

12. prosince 2010 v 11:34 | Avis |  Žiju
...
Fotka vlastní, upravená...
Není žádná osoba, kterou bych považovala za svůj vzor, podle které bych se oblékala a chovala. U ostatních se jen inspiruji. Není cílem mého života, abych neustále napodobovala někoho jiného. Jen my sami známe sebe tak dobře svoje slabé a silné stránky, že bychom nikomu nepřáli, aby chtěl být jako my.
Upravená fotka... Vlastní
Z lidí kolem sebe známe jenom tu část, kterou nám oni sami ukáží, což je i tak dost. Ale přece jenom dost málo na to, abychom označili dotyčnou osobu za vzor. Myslím tím označit osobu a vědět, že chcete být stejná jako daná osoba.

Jsem ráda, že se můžu změnit. Děkuji Bohu za to, že můžu žít v téhle zemi, jelikož naše problémy jsou banální ve srovnání s problémy lidí daleko od nás, v Africe, v Asii. Děkuji, že žiju na místě, kde se můžu vyvíjet tak, jak chci, a kde je svoboda.
Kde můžu chtít a být jiná. Kde se můžu stát lepší.


Chci být sněhovou vločkou...

1. prosince 2010 v 20:30 | Avis |  Žiju
...

Svěřím se Vám se svým novým snem: V příštím životě chci být sněhovou vločkou. Byla bych jedinečná, přitom tak stejná jako ostatní, a nikdo by mojí krásu a originalitu nedocenil. Připadala bych si stejně bezcenná jako v tomhle životě. Jenomže jako jedna jediná vločka bych také byla víceméně bezcenná.

Chtěla bych být vločkou, která spadne z šedivobílé oblohy se spoustou ostatních, stejně nedůležitých vloček, na zem. Která nebude znamenat nic, ale bude šťastná, že i ostatní neznamenají nic.
A že dohromady znamenají aspoň něco.