__Jsem-li objevena přes 3. deklinaci, ráda bych byla zpravena o tom, že jsem byla objevena... ;)

Takže

5. září 2010 v 22:45 | Avis |  Žiju
...

Vezmeme to bez úvodu. Prvního září sem trhla rekord v běhu na nádraží, toť 12 minut, byla udýchaná jak slepice po 60 metrech za 3 vteřiny, abych se dozvěděla, že máme nejhorší třídu na (světě) škole - ve fyzice, že sedím v poslední lavici u dveří a svojí "oblíbenou" (hahaha, já jí tak nesnáším) učitelku máme na další předmět.

Všichni jsme si pobrečeli nad tím, že nemáme na občanku profesorku Smrtku, kdo čte tenhle blog pravidelně, tak ví (xD). Já jsem dostala učebnice (Ach jo, takové saláty) a vysvědčení (Cože, i dvojka z češtiny?) a pak jsme šli dom. Hm. A letošní primánci mi přimomínají (až moc) mě samotnou před rokem.

Jojo, ještě před týdnem byly prázdniny.
Jenomže dneska není před týdnem. Škoda.. (After that jsme uložili holiday do rakve a byli sad...)

Slíbila jsem si, že zlepším průměr svých známek, a že nebudu mít na výzo žádnou, žádnou trojku. Což půjde samozřejmě na úkor volného času. Sbohem blogu, sbohem výlety ke kamarádkám, sbohem simicí, kteří se (díky ty tam nahoře) po kompletním přenainstalování počítače a výměně mechaniky podařilo nainstalovat. No, reálně.. Prostě to znamená, že budu psát jen velmi řídce a asi to ovlivní kvalitu článků. (To snad kecám)

Moc se omlouvám, že jsem vám za posledních asi deset článků neodpověděla na žádný komentář, ale pochybuji, že jsem si je vůbec všechny přečetla, ale snažila jsem se... Slibuju, že odpovím na každý komentář, co se ocitne pod těmito tak nesourodými větami.

Tak nějak ze všech stran se k nám dostává fakt, že dospíváme..
A život jde dál, tak no a co?

Budu usínat klidně, protože /snad ne tak naivně/ věřím, že tenhle blog nečte nikdo koho znám a kdo by mi vadil... (vadí mi hodně věcí a lidí)


A začla nosit rovnátka... Aby vypadala v rakvy dobře.
Tak žijte a nezapomeňte, že smrt není zlá, zlá je totiž jen cesta k ní. (A kdo je autorem si fakt nevzpomenu...

Avis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | Web | 6. září 2010 v 9:35 | Reagovat

Jo, taky jsem nafásla z češtiny dvojku. Dorazilo mě to, protože... Protože prostě...
No, rodičů je někdy lepší se na věci neptat.
A tu knížku z matiky ti nezávidím. Ale jednu musím vyhrabat ve sklepě :-D

2 Žirafka Žirafka | Web | 7. září 2010 v 11:28 | Reagovat

Že nemáte smrtku jsem myslela, že budete spíš rádi, ne? No a poslední lavice na fyzice by mě taky štvala. A my si učebnice už kupujem, takže bych měla klído radši saláty zadarmo, než luxus knihy za moje kačky (spíš mamky :D). No.

Jinak já měla na výzo trojky tři a jsem spokojená. Na druhej ročník šestiletýho gymplu mi to přijde dobrý. Doslova dobrý :D. A jinak jakto, že jste dostali výzo až teď?

Jo a vidíš, na tohle jsem se rodičů nikdy neptala a ani už ptát nebudu :D

3 Berry Berry | Web | 7. září 2010 v 20:14 | Reagovat

Pavel dokáže věci podat svérazně a dobře. Jinak mě mrzí, že jsi tak smutná a zdeptaná. Škola dokáže zdeptat asi každého, ale ty seš chuděro dost. Rekordy v dobíhání na hromadné prostředky jsou známy, jen škoda, že se to nepovede ve škole při normálním běhu, asi není ta motivace. Názor naprázdniny sdílím. Chtěla bych vypadnout někam ven, pryč, lehnout si do lesa, na louku a koukat na nebe a dýchat tu pohodu všude okolo... Jenže to chci moc. Tvůj slib je krásný a budu ti moc držet palce, ať ho splníš, abys z toho i ty sama měla dobrý pocit. Sice to bude asi těžké, ale věřím, že to dokážeš. My chodíme primánky vždycky okuovat, abychom věděli, kdo na škole vůbec přibyl, jinak to nezaregistrujeme v tom zmatku. Děvče, drž se.
P.S. Když nestíháš, neodpovídej. Máš teď méně času, tak ať ho využiješ smyspluplně :-).

4 Kája Kája | Web | 11. září 2010 v 21:19 | Reagovat

Jéj, to sme měli minulej rok taky, :)). Debatu o dospívání, mírnej trapas :D. Všichni rudí až za ušima, a posměšný pohihňávání se v zadních lavicích :P :D. To k tomu holt patří :)). T třídu nějak přežiješ, koneckonců, je to jenom třída, a kolektiv máte snad pořád stejně fájn, ne? :)

5 Lenny Lenny | Web | 15. září 2010 v 20:53 | Reagovat

Škola. Už jen to slovo je mi protivný. Mám svou třídu ráda, ale jako celek, ne jako skupinky, který se v ní utvořili. Všichni dohromady jsou fajn, ale když se rozdělí, nedá se to vydržet..
Rodiče si z tebe určitě dělali srandu, podle toho jak píšeš mi příjdeš na mnohem víc než třináct ;-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama