__Jsem-li objevena přes 3. deklinaci, ráda bych byla zpravena o tom, že jsem byla objevena... ;)

Blog zn. O mně

24. dubna 2010 v 19:42 | Avis |  Žiju
...
Píšu blog. Zn. O sobě.

Dostává mě lidská blbost a lidská naivita. Musím se tomu smát, i přesto, že dobře vím, že je to spíše k pláči. Jak tak brouzdám po internetu, abych se odreagovala od učení, dostávám se na spoustu nejmenovaných stránek, které mám sto a ještě víc chutí vyjmenovat, ale raději to neudělám. Nemělo by to smysl. "Je to jako házet hrách na stěnu." A hrachu je škoda, nemyslíte? Stejně bych nic nezměnila. Nedokázala bych nic změnit - Nikoho předělat k obrazu svému. Ani na to nemám právo. Takže jen můj názor, bez odkazů, bez obvinění.

Již na první pohled to byly stránky, které jsou na jiných vlnách než já, ale ta komunita těch pubertálních, mně tak odlišných dívek, mě naprosto pohltila. Smála jsem se tak, že jsem pochopila, jak někdo může "jen tak" spadnout ze židle. Smála jsem se té blbosti, tomu nesmyslu. Smála jsem se, ale pak so uvědomila, že to není k smíchu.

Již na první pohled vím, že já bych se nikdy neponížila na nekvalitní fotoromány bez příběhu a s růžovými bublinami.. Miliony fotek autorky, miliony "keců" a miliony mně naprosto nepochopitelných věcí. A co naprosto nechápu je to, že takových je strašně moc, což také vysvětluje ty miliony na počítadle..

Nikdy bych o sobě na internetu nezdělila tolik informací o sobě. I tak toho říkám dost a myslím, že kdyby jste měli "známé" někde v úřadech, mohli byste vypátrat, kdo jsem. Otázkou je, k čemu by Vám to bylo. Tolik práce s hledáním v profilu a čtení článků. V profilu nemám téměř nic, i datum narození jsem smazala. Museli byste přečíst hodně mých blábolů, a třeba byste někde našli větu: "Jo, dneska jsem měla narozeniny!", ale proč tolik práce, když můžete najet na stránky, kde o sobě majitelka hned všechno napíše? Proč?

Nejsrandovnější je srovnávání sebe sama s "nějakou pitomou růžovou necitelnou a webovou" Dominikou Myslivcovou. Je to tak strašně vtipné. Takový hrozný nesmysl - Srovnávat dva lidi. Nikdo to neumí a teď ještě, když ani jednoho osobně neznáte. Absolutně to nechápu a dostává mě to někam jinam, musím se tomu strašně smát. Zvláště po schlédnutí jednoho videa jsem zaprvé dostala šok, zadruhé se začatala chechtat a za třetí jsem si to musela pustit ještě několikrát. Nejvíc mě dostala věta: "Jako neodsuzujte mě, že jsem tohle video natočila. Jako to byste měli poznat sami, že jedna je blondýna a druhá bruneta"! Porovnávat lidi podle vlasů je TAK UBOHÉ. Až to děsí.

Nechápu smysl takových blogů. Nikam nevedou, nic /pro mě/ smyslného neříkají, nic nekřičí do světa, jen prostě.. JSOU. Nad takovým blogem zabijete strašně času a co dostanete? Psychické uspokojení z dobré práce? Těžko. Asi si nikdy nepoložili otázky proč blogují.

Mají vysokou návštěvnost, když jsou šikovní, nebo spíše šikovné. Jak se asi k blogu budou stavět, až budou dospělé? Zřejmě s úsměvem..

Ale myslím, že by měli někdy popřemýšlet o své bezpečnosti, o tom proč blogují.. Mohli by to udělat pro sebe, pro svojí budoucnost..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 24. dubna 2010 v 22:39 | Reagovat

třeba z toho vyrostou :-D

2 Rima-san Rima-san | Web | 25. dubna 2010 v 9:54 | Reagovat

No jo, takových blogů je na internetu bohužel hodně... D.M. byl jeden z prvních blogů, na který jsem narazila asi před čtyřmi lety. Tehdy se mi to líbilo, ale když jsem se na to koukla nedávno, připadá mi to úplně jinak... Možná čas změní i jejich počínání... :D

3 pavel pavel | Web | 25. dubna 2010 v 12:47 | Reagovat

a také je to lepší když sem píší, než aby běhaly po ulici... některým klukům by to třeba i prospělo a zvládali by lépe češtinu :-D

4 Avis Avis | Web | 25. dubna 2010 v 19:38 | Reagovat

[1]: Kéžby... :)

[2]: No jo.. Docela bych jí chtěla poznat osobně, abych si na ní vytvořila názor..

[3]: Možná.. :D

5 Great Mhery Great Mhery | Web | 27. dubna 2010 v 17:27 | Reagovat

Na jednu stranu chápu, že v pubertě mají potřebu nějak dokázat jak skvělé jsou před svými vrstevníky a na druhou stranu nemají na kvalitní blog...
Dominika Myslivcová. Možná něco v hlavě má, ale nedá to najevo. Ovšem z těch anti blogů a skupin vyplývá, že jejich autoři jsou stejně vypatlaní, neli vypatlanější než ona, a ještě závidí...

6 Meluzína Meluzína | 3. května 2010 v 18:31 | Reagovat

Tento článek mi opravdu mluví z duše. Projíždění těch pubertálních bLoGísečQů jsem dávno nechala, na to jsem měla moc ráda své nervy. Jediné, s čím v článku neouhlasím, je poslední věta: Myslím, tedy jsem. Já myslím (:-)), že myšlení není důkaz toho, že žijeme. Dá se stejně tak dobře žít v euforii, bez myšlenek, jen se tak beztarostně smát. Přečti si o tom něco, autorům takovýchto knížek a zážitků závidím. Proto bych tvé motto poopravila: Dýchám, tedy jsem (?).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama