__Jsem-li objevena přes 3. deklinaci, ráda bych byla zpravena o tom, že jsem byla objevena... ;)

1.4. - 4.4 - Kyselý Apríl

6. dubna 2010 v 17:25 | Avis |  Žiju
Tenhle rok se Apríl rozhodně nepovedl. Nesmírně mě překvapila nová skutečnost, že z blogu odešel Kruťas a Pavel Mezihorák. Dotklo se mě to zřejmě značně. Měla jsem sen. Pamatuji si jen některé události, ale to nerozmazaně. Pamatuji si, že se na blogu stala strašná změna k horšímu. A taky, že se změnil design blogu - Na hnědý. A také, že na blog.cz přišel nový pracovník. Byl to kluk, tedy spíš (určitě) pán.. Byl vyfocený na fotce v článku, který to oznamoval. Usmíval se, měl krátké vlasy a tmavé tričko. A uživatelům se to tedy moc nelíbilo. Spíš vůbec nelíbilo. A dnes přijdu na Blog.blog.cz plná nepříjemných očekávání. V tomto článku jsem se dozvěděla, že opravdu BUDE nový design. Ta věta: ..., na kterém pracuje už jeden člověk našeho týmu, mě docela naštvala. Blog se mi nějak odcizil, což ale chci popisovat v jiném článku. :-)

Prodloužený víkend na chalupě měl být odpočinkový. Měl. Nebyl.

První "nenormální" věc byla, že jsem objevila v posteli myš. Mrtvou myš. Ležela tam mezi peřinami, kolem sebe vlastní bobky a spala. Spala navždy. Možná si pomyslíte, že kdyby se tohle stalo Vám, klepla by Vás pepka, dostali byste infarkt a vypadli by Vám oči z důlků, ale věřte, že by se nestalo vůbec nic, což je dost zarážející.

Ani mě se nestalo nic. Když jsem to oznámila rodičům, mysleli, že je to opožděný Apríl. No, možná, že byl, ale rozhodně ne ode mě. Někdo si z nás třeba chtěl vystřelit a tak.. Hm, a tak šel v noci ven, vlastoručně zabil myš, dal nám jí do postele a odporoučel se. Takže asi NE. Z druhé strany, která by mnohého člověka ani nenapadla, se naše postel stala zpříjemněním posledních chvil té myši.

A tak jsem po dlouhé době spala ve spacáku a byla strašně ráda, že jsem si vzala mobil a sluchátka a mohla poslouchat potřeštěné písničky, abych unikla snům o myších. Ráno mě začala bolet hlava a jeli jsme do města nakupovat. Chtěla jsem zůstat sama "doma", ale rodiče mi to zatrhli.

Nemám ráda prodejce, kteří Vám dokáží narvat boty, oblečení pro Vás a pro rodinu, auto, seskok z padáku a když to všechno platíte a prodejce nemá drobné nazpátek, přidá vám místo těch pár zbytečných papírků, které byste (Jak prodejce "mimochodem" poznamení) stejně někde utratili, další boty a barák a když to přesto nestačí, Vám vlastní ponožky.
 A právě na prodejce jsme narazili. Předchozí odstaveček je samozřejmě přehnaný, ale co všechno nám nabízeli a na můj umučený obličej se jen usmívali a podávali další zboží... Byla jsem ráda, že jsme odešli a já vyvázla jen s jedním kusem oblečení, který se mi vůbec nelíbil.

Cestou nazpátek jsme viděli pár seskoků z padáku. Bylo to hezké ze 3. osoby. :D

A najednou byla sobota pryč a já už stačila jenom vypsat další kapitolu z přírodopisu, toho bláznivého přírodopisu. Ách jo..

Příští ráno zase hrozný obrázek - Hlava bolela a už byla neděle. A já jsem zjistila, že jsem si zapomněla angličtinu, kterou jsem se zrovna potřebovala akutně naučit. Tak jsem aspoň nakreslila nepoznatelné obrázky příšerek z přírodopisu. Chápejte, já jsem úplně mimo a ničemu nerozumím, když jen dělám výpisky.

Napadl mě námět do POSLEDNÍ soutěže na blog.blog.cz. Že to poslední vypadá HROZNĚ? Fuj.. Takže jenom "někdy" vytáhnu foťák...:D

Avis (Tedy Názor), která nenapsala všechno, co chtěla, ale to nejdůležitější... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsou tyto stránky nebezpečné??

Ty se ještě ptáš... 33.3% (3)
Ne nebezpečnější než ty moje! 11.1% (1)
Jasně.. 11.1% (1)
Ani ne. / Občas. 22.2% (2)
Ne! 22.2% (2)

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 6. dubna 2010 v 18:20 | Reagovat

Lidi odcházejí a přicházejí, z toho si nemůžeš nic dělat, tak to prostě je :-(
Chudáčku, ta myš by mě zabila, asi byhc pak spala na zemi, fůůj :-D Jinak jako sopustředko (to byl můj víkend) bylo taky dost hrozný, takže sme na to podobně :-D
Taky takovýdle prodavače nesnáším, vždycky ti něco narvoua tobě je blbý říct že je te HNUSNÝ :-DUž dlouhop sjem žádnýho naštěstí nepotkala :-)

2 Vendy Vendy | Web | 6. dubna 2010 v 21:21 | Reagovat

Vidím, žes to měla pestrý. Prorocké sny, mrtvou myš a bolení hlavy, to je kombinace tak na panáka. A když se do toho připletou dotěrní a vlezlí prodavači, tak to je na tři panáky! :-D
Jsi dobrá, žes nepanikařila skrz tu myš, je to zajímavý, dá se říct, že jak si ustlala, tak si lehla... :-D a navěky.
Ale, povlečení se vypere, pokoj se vyvětrá, všechno se dá zvládnout. Kdybych si měla vybrat mezi myškou a vlezlým prodavačem, asi bych volila tu myšku. Ta aspoň blbě nediskutuje... :D
Doufám že dnes už tě hlava nebolí a ze změny blogu tě ani nerozbolí... uvidíme, jestli to bude lepší nebo horší! ;-)  :-)

3 pavel pavel | Web | 7. dubna 2010 v 0:37 | Reagovat

ale mne zajímá co není důležité a co se obvykle nezveřejňuje... polepši se :-D

4 Lenny Lenny | Web | 7. dubna 2010 v 17:57 | Reagovat

Jéé nový design, chválím :-D
Bože, vidět jakýkoliv mrtvý zvířátko ve své posteli..asi by se mi tam potom moc spát nechtělo. Pořád jsi na tom ale s mrtvými zvířaty líp než já ;-)

PS: Nebude ti vadit, když si tě dám do oblíbených? :-D

5 Black Black | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 4:06 | Reagovat

Pravdu díš....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama