__Jsem-li objevena přes 3. deklinaci, ráda bych byla zpravena o tom, že jsem byla objevena... ;)

Nemocná...

10. března 2010 v 14:25 | Avis |  Žiju
... Konečně. Obyčejně bych psala "škoda, už zase", ale teď jsem vážně ráda. Poslední dobou jsem byla hodně unavená. To se taky, jak jste si jistě nevšimli (XD), projevilo na mých článcích, což mě ale netíží. Taky se to projevilo na mých známkách ve škole, což už mi vadí. Budu se muset víc učit. Ach jo :)

Budu si moci odpočinout, napsat rady pro začínající blogery a naberu síly. Byla jsem jako chodící mrtvola. Snad se to teď změní. Sice je mi teď hodně špatně, ale můžu celý den ležet, číst si, poslouchat písničky, přemýšlet....

Tohle zbožňuji.. :) Hodně mi to pomůže a snad se tady objeví optimií nabitý článek. Po dlouhé době.

Všimla jsem si, že psát na TÉMA TÝDNE hodně zvyšuje návštěvnost, což mě překvapilo a poděsilo zároveň, protože ty lidi tady byli, ale pochybuji, že ti lidé četli Můj článek se zaujetím... Tenhle týden asi psát nebudu, nechci psát, že peníze jsou "tenké, hranaté, jsou různé v různých zemích", jak jsem to četla na jednom blogu. :D

Jelikož do konce pracovního týdne zbývají tři dny a mě mamka může omluvit pouze na dva, šly jsme spolu za praktickou lékařkou, aby si mě prohlídla a případně mi napsala omluvenku až do pátku. Netěšila jsem se. Něměla jsem proč.

Obecně proti lékařům nic nemám - Starají se o naše zdraví.. Obdivuji je.. Ale.. Tahle praktická lékařka je mi hodně nesympatická. Její práce jí evidentně nebaví, což odnáší pacienti. Aspoň to tak vipadá.

Potom, co jsem jí řekla co se mnou je, otevřela mojí kartu a napsala rýma, kašel, horečky nemá. Proč? Neřekla jsem, že NEMÁM horečku.. No nic. Potom mi předepsala takový hnusný sirup a byla ráda, že už "padáme". To jsou služby. Takové chvíle fakt zbožňuji...Ach jo..

Šíleně mě bolí hlava, klíží se mi zrak. Beru hnusný sirup, piji nenáviděné čaje, ale jinak se "bavím". Nikam nespěchám a nemusím poslouchat keci/y smrtky (a ostatních nenáviděných profesorů). Právě mi za minutu končí škola (14:25).

Omluvte mě, pomyslně se vydám na vlak....

Avis.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janinka Janinka | Web | 10. března 2010 v 15:42 | Reagovat

Tak dobře dojeď (tím vlakem :-D) a hlavně se brzy uzdrav, jsem na tom podobně, takže s tebou soucítím... 8-O

2 Vendy Vendy | Web | 14. března 2010 v 13:06 | Reagovat

Není doktor jako doktor, někdo jen podle titulu... Tvoje doktorka je hvězda, když poznala od pohledu, že nemáš horečku! (Ale buď ráda, že jde jen o virózy, představ si, kdyby tě takováto osoba operovala!) :-D
Doufám že už je ti líp... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama