__Jsem-li objevena přes 3. deklinaci, ráda bych byla zpravena o tom, že jsem byla objevena... ;)

8.2.2010 - No fůj..... (Aneb ze školy z "laborek")

9. února 2010 v 20:20 | Avis |  Žiju
Včera jsem sem chtěla napsat, že tento týden bude super. Nevěděla jsem ale, jestli bude super pozitivní, nebo negativní...
  1. Máme tento týden laborky, což je špatné znamení.. Ale měli jsme mikroskopovat plísně, takže jsem se těšila..
  2. Je ples... To bude tanec.
Nevyspala jsem se zrovna skvěle, vstávala jsem pozdě a na vlak jsem dobíhala. Bohužel, je první den v měsící, což znamená, že si musím koupit jízdenku. Kupuji si na celý měsíc. Zachytla jsem ale úplně mimo průvodčí, která mi dvě minuty naťukávala jízdenku, ba chtěla mě i "mírně seřvat", ale nakonec jsem jí řekla, ať mi teda dá jízdenku jenom tam a jenom na dnešek.

Průvodčí zafuněla a začala opět ťukat.. Jedna minuta do odjezdu, něco hlásí, neslyším, půl minuty... Konečně mi podává jízdenku.. Běžím, lidé na nástupišti pořád jsou.. DObíhám ke skupince "naší třídy". Dnes jsme tady všichni o "trošku" dřív, protože jsme měli cvičit na ples..

Honila jsem se zbytečně...

Vlak z provozních důvodů českých drah nepojede. Za chvíli hlásí zpoždění 25 minut. Čekáme všichni. Čekáme všichni, na vlak v 7:20, zvoráme tak půlku předcvičování na ples.. Nu, mě to ani nevadí, stejně to bude zase blázinec. Podcenili jsme totiž naše schopnosti..

Já mám číslo 2, což znamená, že při nástupech jsem nehorázně moc ve předu, což by mi ani tolik nevadilo, kdyby přede mnou nebyl kluk o hlavu a půl menší než já, takže si připadám hrozně divně.. Ale při "tancích" jsem vzadu, což mi vyhovuje.. (Stejně je vidět, když dělám něco jiného....)

Škola jinak byla super, nezkoušelo se a měli jsme supl na normální biologii. Potom jsme měli tělák. Měli jsme předcvičovat na ples, ale neměli jsme hudbu, která, jak jsem se později přesvědčila, byla na fialovém cédéčku.

"Kdo dojde pro to CD k prvákům?" Zeptala se nás, když jsme už nastoupily do řady. Jelikož cvičily pouze holky, byla jsem v řadě první. Učitelka mě propíchla pohledem, už už otevírala pusu.. Zmohla jsem se na něco jako "Na mě se nekoukejte", úsměv.. Ale pak jsem přece jenom šla. Šla se mnou i kamarádka, takže jsem si myslela, že to hravě zvládnem..

Když jsme došli ke dveřím 1.A, kde třída byla, ani jsem kamarádku neobtěžovala slovy: Já klepu a otvírám, ale první nejdu. (Jak to obvykle dělám, když jdeme do kabinetu nebo do jiné třídy - pokud ta třída není prázdná)

Otevřela jsem.... a strnula. Místo oblíbené učitelky na češtinu jsem u stupínku viděla Smrtku. Ne, nebyly to halucinace (Bohužel, to by mě zachránilo..) - Tak říkáme jedné učitelce na "výchovu k občanství... Můru naší třídy..

Postupně jsem vystřídala čtyři třídy a nakonec jsem se snažila nakecat jedné profesorce, že JE ta ALICE, která má fialové cédéčko s hudbou na předtančení na ples...

Bylo to hrozné... Ale přežila jse to :D
O laborkách jsme měli suplování. No, takže jsem plíseň nosila zbytečně... První hodinu jsme byli na počítačích, co jsme odcenili, druhou hodinu jsme však dělali informační letáky, jak, kdy, čím a proč krmit ptastvo... Což NIKDO nemohl očekávat, jelikož bereme houby a ptáky máme brát až v sekundě...

No, každopádně jsme vyvázli lépe než druhá skupina :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aneia Aneia | Web | 9. února 2010 v 20:57 | Reagovat

:-D  Uklidila jsi mě, nejsme jediná škola, kde jsou strašidla jako učitelé... :D

2 constantia constantia | Web | 9. února 2010 v 21:29 | Reagovat

:-D Ještě šílenější Aneia odepisuje:
Hauk, klidně bych to brala, ale pod podmínkou že mě nepřijdeš pak jednoho dne zabít anebo mi saháááát krev! :D  :D

Máš maila? Jen že psát svou adresu rovnou sem by byla sebevražda, všichni se totiž spikli!*zašeptá se šíleným výrazem ve tváři* :-D

3 Aneia Aneia | Web | 9. února 2010 v 21:29 | Reagovat

Zrada, samo se mi změnilo jméno na constantia :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama