__Jsem-li objevena přes 3. deklinaci, ráda bych byla zpravena o tom, že jsem byla objevena... ;)

Prohlašuji úterý, dnem za dobrou snídani a o to horší den

20. ledna 2010 v 18:16 | Avis |  Žiju
Je úterý. Již to je špatná zpráva. Dnes ráno jsme měli nacvičovat "předtančení" na ples. Ach jo.. Byla to sranda... Ale musela jsem být již v půl osmé před školou, o hodinu dříve, než normálně.. Ano, škola nám začíná v půl deváté. :o)

Což v podání mé cesty znamenalo stát v pět. Samozřejmě, podcenila jsem ČAS. Letěla jsem na autobus, samozřejmě zbytečně. Autobus měl čtvrt hodiny zpoždění. Vlak jsem naštěstí stihla, ale samozřejmě jsem si nesedla. No co, dvě stanice.


Jenomže nejhorší je, že po té hodině následuje normální škola. Dvě hodiny angličtiny, matika, fyzika, čeština, literatura.. Nejhorší je začátek, dvě hodiny angličtiny.. O angličtináři jsem tady na blogu pár slov ztratila...

No, jsem zase vedle... Přes všechny špatné důvody, které mi způsobují převážně hrozní učitelé, je mi skvěle. Proč by nebylo? Slavím další úspěch v olympiádách, chystám se vyhotovit třetí... Ve třídě máme skvělý kolektiv..

Ta třetí se mi ale nepovede... Pozorování oblohy.. Jsem na to moc líná.. Aspoň si to myslím. No, za zkoušku nic nedám.. :oD

Vyzkoušela jsem totiž fotoaparát. Vždycky mu blbly baterky. Tři fotky a PÍP-PÍP-PÍP Baterie jsou vybité.. Zkouška ukázala něco jiného. Namačkala jsem 154 fotografií, potom toho nechala. (Takže jsem líná XD) Foťák měl pořád plnou baterii a nehodlal se vybít. Což je dobře. Kéž by to takhle bylo i v praxi..

Dvě hodiny angličtiny proběhly jako obvykle. Učitel vypadal, jako že ho vůbec nezajímáme a neodpustil si poznamenat, že jsme stejně "VLASTNĚ" hloupí, že se slovíčka stejně neučíme a vůbec, že patříme k popelnicím... Někdy ze srandy plánuju jeho smrt.... (Zatímco on realizuje tu mojí)

Fyzika. Fyzikáři jsou vždycky jiní učitelé. Hm, je to omluva? Opravovali jsme písemku. Samozřejmě, zase jsem si připadala jako úplně blbá což je stav, který poslední dobou mívám dost často..

Život plyne strašně rychle.. Den za dnem, měsíc za měsícem. A já to tak nějak nechci. Ale koho to zajímá??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zmražená Opice Zmražená Opice | Web | 27. ledna 2010 v 19:07 | Reagovat

Soutěže, hmm :)
Loni se mi povedlo skončit jako druhá v krajském kole MO, dokonce jsme s kamarádkou dostaly i nějaký diplom za olympiádu z fyziky, i když jsme jí neudělaly ani půlku :) A pak jsem snad něco dostala i za Klokana a možná ještě něco :)
Ale letos je toho tak nějak míň. Matematickou olympiádu jsem nejdřív nechtěla dělat, což hrozně zklamalo profesorku. Tak jsem začala chodit na konzultace, ale polovinu jsem jich zameškala :) Ale stejně jsem se nechtěla vzdávat. Když ale nakonec ta profesorka, která měla tu olympiádu na starosti se na mě vykašlala a řešení vyžadovala jenom po dalších soutěžících, vykašlala jsem se na ní. Kdybych chtěla, mohla bych tyúlohy vyřešit a přinést jí vbýsledky. Ale jsem líná :) A o tátovu pomoc nestojím. Zajímalo by mě, co provede naše matikářka, až se dozví, že jsem tu olympiádu nedělala :) Řekla bych, že už zítra, když mi bude dávat vysvědčení, bude mít nějaké poznámky ke všemu :D
Jediná soutěž, kteoru jsem letos dělala, byla logická olympiáda, ve které jsem se dostala až do poslanecké sněmovny :) Alew to bylo tím, že tím domácím kolem člověk strávil jenom půl hodiny, a pak se někam dvakrát postupovalo, a nemuselo se nad ničím zdlouhavě přemýšlet :) A to mi vyhovuje :)
Ve škole taky někdy jen tak "zkoušíme" nějaké olympiády, protože se kvůli tomu třeba ulejeme z hodin :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama